Dobrodelna akcija - Korak za korak

2009-06-03

Dobrodelna akcija z naslovom KORAK ZA KORAK, ki jo je podprl tudi predsednik RS dr. Danilo Türk, je namenjena zbiranju denar za nakup potrebne diagnostične in terapevtske naprave “LOKOMATŽ ”. Več...

Sredstva za LOKOMATŽ zbiramo s pomočjo:

* sms donacij ( trajanje od sredine maja do konca junija 2009),
* s telefonskimi donacij na dan koncerta Slovenske Filharmonije, 16. 06. 2009, na Prešernovem trgu, ki ga bo RTV Slovenija direktno prenašala na drugem programu televizije Slovenija ob 21.uri,
* z individualnimi nakazili na Društvo Kros.

Sredstva se bodo stekala na transakcijski račun Društva KROS, ki je nevladna, samostojna, humanitarna, kulturno – izobraževalna, prostovoljna in nepridobitna društvena organizacija, ki si prizadeva, da bi imeli otroci s posebnimi potrebami čim boljše pogoje za (re)habilitacijo in kvaliteto življenja. Društvo je registrirano in vpisano v register humanitarnih organizacij Ministrstva za zdravje.

Pošljite SMS s ključno besedo KORAK na številko 1919 in prispevali boste 1 evro za nakup terapevtske naprave LokomatŽ za Inštitut Republike Slovenije za rehabilitacijo. Več informacij na www.ir-rs.si/kros in www.filharmonija.si Prispevajo lahko uporabniki Mobitel GSM/UMTS ter vsi Si.mobilovi naročniki in uporabniki predplačilnega sistema HALO, katerih mobilni telefon omogoča pošiljanje in sprejemanje kratkih sporočil. Mobitel in Si.mobil se odpovedujeta vsem prihodkom od poslanih SMS-ov.

Vse individualne donacije se lahko nakažejo, s pripisom KORAK, na:

Linhartova 51,
1000 Ljubjana
www.ir-rs.si/kros
TRR: ABANKA VIPA, d.d.,
št.: 05100-8012164762
Davčna številka: 27009459

Zahvaljujemo se Vam, da ste nam prisluhnili v upanju, da boste lahko pomagali.