KROS

Novosti

Naslovna stran | Novosti | Aktivnosti | Projekti | Priznanja | Statut | Prijavnica | Povezave | Arhiv

Društvo KROS na Facebooke

NA POTI K SAMOSTOJNOST - Dnevnik šolske izmenjave in ekskurzije po Belgiji 2014

POGON NA DOMIŠLJIJO >>>

Kratki film, ki je nastal v delavnici na otroškem oddelku URI Soča, s prostovoljkama Leo in Evo.

Izšel je slovenski prevod knjige Every Child Can Learn. Knjiga zelo sistematično predstavi celoten program funkcionalnega učenja. Opremljena je z nazornimi ilustracijami, poleg tega pomaga pri reševanju zadreg v zvezi s spanjem, hranjenjem, vedenjem, čustvenim razvojem, z odnosi s sorojenci, pri odnosih v družini, vključevanjem v širše okolje in v vzgojno-izobraževalni sistem. V knjigi najdete tudi natančen opis obravnave malčkov s posebnimi potrebami.

Predstavitev knjige bo predvidoma v mesecu aprilu, v knjigarni Mladinska knjiga.

Več informacij o knjigi si lahko preberete na spletnem naslovu
ali na spodnjem spletnem naslovu.

Mihaela Nena Vovk, univ.dipl.def.logoped,
Oddelek za rehabilitacijo otrok

Klinika za fizikalno medicino in rehabilitacijo
nena.vovk@ir-rs.si

Linhartova 51,1000 Ljubljana, Slovenija

Vzgojni priročnik

TRETJI OBRAZ

Aleksander Zadel

Povabilo k nakupu s katerim pomagate otrokom, ki se zdravijo na URI SOČA

Knjigo TRETJI OBRAZ po ceni 20 evrov, lahko naročite na e naslov: tanja.babnik@guest.arnes.si

Pozdravljeni,
že četrto leto je Arne Hodalič ustvarij dobrodelni koledar Dva obraza našega sveta 2013. Tudi letos bo zbrana sredstva namenil otrokom in mladostnikom po bolezni ali poškodbi možganov, ki so vključeni v zelo zahtevno celostno rehabilitacijo na URI Soča ter so vključeni tudi v bolnišnično šolo

O DONACIJI so osnovni podatki o namenu dobrodelnosti ter podatki o naročilu, v VZORECU KOLEDARJA pa si lahko ogledate nekaj motivov iz koledarja.
Veseli bomo vaših naročil, s pomočjo katerih bomo otrokom in mladostnikom, ki so vključeni v zahtevno rehabilitacijo, in njihovim staršem lahko dali lepo popotnico v novo leto.

Naredite nekaj zase in za svoje bližnje - in naročite naš koledar.

S hvaležnostjo v imenu otrok in njihovih staršev.

Društvo Kros

Avkcija umetniških del Biljane, Rudija in Dorjana Španzla.

Vabilo Ti in Jaz1
Avkcija-seznam1
Vabilo Ti in Jaz2
Avkcija-seznam2

KULTURNO ŠPORTNA IZMENJAVA - DNEVNIK - BRUSELJ 2012

KULTURNO ŠPORTNA IZMENJAVA - DNEVNIK - BRUSELJ 2011

ZA ZDRAV, LAHEK IN VAREN KORAK

Donacija Baby Centra

Utrinki iz predaje donacije

SMS donacije - MONOSKI

Arne Hodalič DVA OBRAZA NAŠEGA SVETA
Dobrodelna akcija zbiranja sredstev za razvijanje športnih dejavnosti v procesu rehabilitacije.
koledar, naročilo, VABILO NA DOBRONAMERNO PRIREDITEV

ZAHVALA

DOBRODELNA DRAŽBA FOTOGRAFIJ NATEČAJEV REVIJ NATIONAL GEOGRAPHIC JUNIOR IN NATIONAL GEOGRAPHIC SLOVENIJA

Zbiranje sredstev za udeležbo otrok na bolnišničnih olimpijskih igrah v Bruslju leta 2010